Gravírovanie laserom s vysokou hodnotou…

  • technické popisné štítky z dvojvrstvých materiálov
  • piktogramy, čísla na dvere, menovky na dvere
  • pečiatky
  • drevené magnetky (hrady, erby, pamiatky)
  • gravírovanie do kože
  • známky pre psov
  • rezanie akrylátov, preglejky, papiera
  • značenie reklamných predmetov

V Texe ponúkame mnoho rôznych metód personalizácie propagačných produktov, patrí sem aj gravírovanie. Naše laserové gravírovacie stroje produkujú trvalo vysoko kvalitné umiestnenie loga, alebo iného motívu na rôznych výrobkoch a povrchoch ako plexisklo, preglejka, drevo, dvojvrstvové materiály, koža …. a reklamné predmety (magnetky, kľúčenky, štítky).

Laserom gravírovaný tovar, ktorý je ideálny pre darčekové predmety, ocenenia alebo darčeky pre významných klientov, je dokonalým spôsobom, ako dostať vašu značku pred ľudí pomocou jedinečných, profesionálne vyzerajúcich reklamných predmetov.

S našou službou laserového gravírovania môžeme zabezpečiť čisté, čitateľné a bezchybné výsledky zakaždým, a to efektívnym gravírovaním vášho firemného loga, obchodného mena, označeného riadku, kontaktných údajov alebo čohokoľvek iného, ​​čo chcete k vybraným produktom pridať.

DOPYT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Kontaktné informácie

ŠTÚDIO TEXO s.r.o.
ul. Piešťanská 65
915 01 Nové Mesto nad Váhom

00421 32  771 88 88
00421 32  771 51 61
00421 32  771 87 66

Prosím, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám poradíme a nájdeme najlepšie riešenie.

Čo je to gravírovanie?
Gravírovanie využíva laserovú technológiu na to, aby v podstate urobilo značku na produkte, a v prípade značkového tovaru to bude mať zvyčajne podobu obchodného loga, ktoré je doplnené reklamným textom alebo informáciami o spoločnosti.

Laserové gravírovanie dosahuje iný celkový vzhľad ako značkovanie iných techník, napríklad digitálna tlač, pretože tento proces vyžaduje, aby lasery odstránili časť povrchu produktu, aby sa v podstate vyrezali do materiálu, čím sa vytvorí značka, ktorá je na rozdiel od tlače viditeľná a cítite ju na dotyk.

Našu gravírovaciu službu je možné použiť na širokú škálu propagačných produktov vrátane kancelárskych potrieb, ako sú kovové perá, technologických predmety ako sú personalizované USB kľúče, či štítky.

Proces gravírovania
Rovnako ako u všetkých typov procesov vytvárania značiek, gravírovanie začína vašim dizajnom, či už ide o logo alebo niečo podrobnejšie, ktoré sa k nám pošle.

Odtiaľ to prevezme náš laserový gravírovací stroj, ktorý pomocou softvéru zmapuje smer lasera. Konkrétne sa obrys vášho obrázka použije na gravírovanie vybratého objektu a na rozdiel od iných metód nepoužíva farby. Laser odstráni povrch materiálu a ponechá pod ním inú farbu alebo textúru ako prostriedok na zobrazenie vzoru.

Tento typ procesu funguje najlepšie na konkrétnych materiáloch, pričom na dosiahnutie dobrých výsledkov sú najvhodnejšie výrobky z dreva, kovu, skla a plastov.

Výhody gravírovania
Gravírovanie je metóda označovania, ktorá je nákladovo efektívna, rýchla a s ohľadom na proces na konečný produkt má skutočne prvotriedny dojem.

Gravírovanie sa používa na väčšine značkových predmetov, aby dotváralo prvotriedny dojem a zároveň stále predstavovalo efektívnu formu marketingu značky.

Je to perfektný spôsob, ako vytvoriť dlhotrvajúci dojem. So špeciálnym reklamným darčekom určite získate nadpriemerný dojem.

Dejiny gravírovania
„Ľudia“ škrabali ilustrácie a komunikáciu na steny jaskýň a kmene stromov už od prvých prejavov ľudstva.

V skutočnosti sa najskoršie dôkazy o takomto „gravírovaní“ datujú zhruba pred 500 000 rokmi, keď prví ľudia gravírovali vzory na vyrezávané pštrosie mušle. Horná doba paleolitu znamenala začiatok gravírovania do kostí a slonoviny ako formy umenia nazývanej petroglyfy.

Prvotné podoby modernejšieho gravírovacieho procesu pochádzajú z údolia Rýna v Nemecku približne v polovici 15. storočia.

V 20. storočí grafici Josef Hecht a Stanley William Hayter revitalizovali rytie do mede ako váženú umeleckú formu a niektorí umelci a návrhári pokračujú v rytí – gravírovaní pre jej pôvodnú umeleckú hodnotu dodnes.

Vďaka vynálezom pneumatických laserových systémov sa stalo umenie a techniky podobné ručnému gravírovaniu dostupnejším a nakoniec sa ukázalo ako životaschopný spôsob označovania propagačných predmetov.

Gravírované reklamné výrobky
Laser ponúka vysoko kvalitné gravírovacie možnosti pre širokú škálu reklamných produktov. Napríklad kovové perá fungujú fantasticky s gravírovaním textu, zatiaľ čo niektoré technické výrobky ako napríklad USB môžu mať vygravírované logo.

Táto služba je užitočná pre spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na cenné cieľové skupiny.

Neváhajte nás osloviť naše služby sú vždy spoľahlivé a dodávka produktov je vždy včas.

 

DOPYT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Kontaktné informácie

ŠTÚDIO TEXO s.r.o.
ul. Piešťanská 65
915 01 Nové Mesto nad Váhom

00421 32  771 88 88
00421 32  771 51 61
00421 32  771 87 66

Prosím, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám poradíme a nájdeme najlepšie riešenie.

GCC LaserPro Spirit

Mohlo by vás zaujímať