Štúdio Texo, s.r.o.

Spoločnosť vznikla v roku 1992 v snahe poskytnúť zákazníkovi služby v oblasti signmakingu.

Sme spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou reklamy rôznymi technológiami už viac ako 25 rokov.

Táto snaha však v krátkom čase odhalila rôzne smery, ktorými by sa mohla spoločnosť v rámci výroby a poskytnutia reklamy rozbehnúť.

Pribudol celý rad výrobných procesov, ale aj spolupracovníkov, bez ktorých by samotní majitelia spoločnosti výrobu zvládli len ťažko.

Dnes spoločnosť zamestnáva 12 ľudí, ktorí sa starajú o každého zákazníka či klienta individuálne, podľa vlastných požiadaviek od zadania a grafického spracovania cez samotné prevedenie výroby až po úplnú finalizáciu zadanej zákazky.

Preto sme podporili výrobu v našej spoločnosti obstaraním strojového parku, na základe čoho sme postupne dosiahli malých, ale i takých úspechov, vďaka ktorým sme dokázali napredovať a využívať v našej oblasti čoraz viac technológií, ktoré trh dokázal poskytnúť.

Dokážeme zákazníkovi poskytnúť široké a komplexné služby v oblasti výroby reklamy od propagačných materiálov, rôznych tabúľ, či už navigačných alebo priamo pre označenie vlastných prevádzok a budov, presklených vitrín a výkladov, návrh a samotný polep firemných vozidiel, cez potlač textilu, rôznych druhov tašiek, reklamných a darčekových predmetov, pohľadníc, prianí, výrobu magnetiek, odznakov, firemných a iných pečiatok až po bezpečnostné značenia a štítky pre priemysel, či výrobu samolepiek pre vlastné produkty zákazníka a pod.

Úspešný a spokojný klient, s ktorým máme možnosť ďalšej spolupráce, je pre nás morálne tou najlepšou odmenou. A z tohto poznania vzniklo krédo „BYŤ V POZADÍ VAŠICH ÚSPECHOV“.

Pretože úspechy našich klientov sú nespočetne veľakrát aj úspechom našim vlastným a to nám dáva obrovskú motiváciu a pozitívny prístup k ďalšej práci a k nachádzaniu nových cieľov

Buďte prvý, kto sa dozvie o našich najnovších trendoch a získa exkluzívne ponuky

Prihláste sa na odber noviniek!

Vaše údaje budeme uchovávať podľa pravidiel GDPR