Ako špecialista na potlač odznakov, magnetiek a magnetickej fólie môžeme prispôsobiť vašu požiadavku akejkoľvek špecifikácii. Vyberte si z rôznych materiálov a širokej ponuky farieb a povrchových úprav v štandardných tvaroch alebo na mieru vyrobených vzorov.

Všetky naše odznaky sú vytvárané pomocou najnovšej technológie na potlač odznakov, magnetiek a magnetickej fólie priamo tu v Texe.

Podľa vášho návrh tlačíme firemné logá s vysokým rozlíšením, farebnými schémami pozadia, grafikou, symbolmi a podobne.

Vyžiadajte si vopred navrhnutú šablónu, navrhnite si svoj vlastný odznak alebo nás kontaktujte a porozprávajte sa s naším skúseným tímom zákazníckych služieb a s našim uznávaným dizajnérskym tímom. Vytvoríme váš dokonalý dizajn odznaku.

Máme obrovskú škálu štandardných odznakov, magnetiek a magnetickej fólie.

Máme tiež propagačné odznaky, smaltované odznaky a odznaky na klop. Ak organizujete konferencie alebo školenia, môžeme vám dodať štandardné alebo personalizované odznaky, magnetky, alebo magnetický informačný systém.

Môžeme vás sprevádzať procesom objednávky a diskutovať o rôznych dostupných možnostiach, tak aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Nie ste si istí svojim návrhom? Náš uznávaný tím grafického dizajnu vám môže pomôcť vytvoriť váš návrh loga, ikony, či symbolu. Všetky naše vzory odznakov a magnetiek sú úplne prispôsobiteľné vašim požiadavkám.

pdf Cenník magnetky 2,1 MB

Štandardné rozmery:

  • Rozmery: priemer 38 mm/56 mm
  • Priemer: 38 mm – odznak, magnet
  • Priemer 56 mm – odznak, magnet, magnet/otvárač, clip

Neváhajte sa na nás obrátiť s vašou požiadavkou.

DOPYT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Kontaktné informácie

ŠTÚDIO TEXO s.r.o.
ul. Piešťanská 65
915 01 Nové Mesto nad Váhom

00421 32  771 88 88
00421 32  771 51 61
00421 32  771 87 66

Prosím, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám poradíme a nájdeme najlepšie riešenie.

Mohlo by vás zaujímať