Vyberte si z ponuky reklamných predmetov Texo, ktoré môžeme kvalitne označiť logom a odkazom vašej firmy. Nakupujte reklamné predmety potlačené vašim logom od odborníkov: nájdite vražedné nápady pre svoje marketingové kampane; horúce nové reklamné predmety pre vašu značku a najnovší reklamný tovar so zárukou.

 • Reklamné perá
 • Značkové tašky
 • Technologické reklamné predmety
 • Reklamné hrnčeky
 • Reklamné oblečenie
 • Sladkosti, značkové cukrovinky
 • Anti-stres lopty
 • Kovové fľaše na vodu
 • Luxusné reklamné predmety
 • Ochrana zdravia a pohoda (respirátory a rúška)
 • Cestovné doplnky
 • Ekologické reklamné predmety

Neustále pridávame najnovšie inovácie do jedinečných reklamných darčekov, tak aby sme zaistili, že zaujmeme vašu predstavivosť správnymi značkovými propagačnými predmetmi za správnu cenu.

Ako odborníci na značkové reklamné predmety a firemné darčeky sa už viac ako 20 rokov  považujeme za mimoriadne kvalifikovaných v poradenstve našim klientom s najlepšími reklamnými  darčekmi pre ich kampane, takže si môžete byť istí, že získate najlepší možný zákaznícky servis a vynikajúce propagačné predmety. Dokážeme spojiť nápady z nášho sortimentu reklamných predmetov na základe vašich informácií a rozpočtu.

Naše motto je „akýkoľvek reklamný predmet kdekoľvek, vždy a kedykoľvek“. Dodávame všetkým priemyselným odvetviam (veľké medzinárodné spoločnosti aj malé miestne organizácie) po celom Slovensku s potlačenými motívmy na mieru.

Môžete relaxovať s vedomím, že budete dostávať bezproblémovú dodávku bez starostí od začiatku až do konca. Budete informovaní o každom kroku výroby tak aby ste bez námahy dostali svoje reklamné predmety potlačené, či gravírované laserom s logom alebo textom.

Ponúkame možnosti pre každý rozpočet a s našou bezkonkurenčnou ponukou firemných reklamných predmetov sme si istí, že pre svoju ďalšiu kampaň nájdete perfektné potlačené reklamné predmety, ktoré vám ponúknu príležitosť integrovať vašu značku do každodenného života vašich zákazníkov, čo je dnes obzvlášť dôležité aj pre ľudí pracujúcich z domu. Môžeme tiež doručiť reklamné predmety na mieru priamo na adresy klientov, či už hľadáte konferenčné reklamné predmety alebo si vyberiete z nášho sortimentu konvenčných reklamných predmetov. Do týchto balíčkov môžeme zahrnúť výrobky pre ochranu zdravia a pohodu vrátane tlačeného dezinfekčného prostriedku na ruky a antivírusových masiek na tvár. Náš tím je tu, aby vám pomohol postarať sa o vaše reklamné predmety od začiatku do konca.

DOPYT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Kontaktné informácie

ŠTÚDIO TEXO s.r.o.
ul. Piešťanská 65
915 01 Nové Mesto nad Váhom

00421 32  771 88 88
00421 32  771 51 61
00421 32  771 87 66

Prosím, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám poradíme a nájdeme najlepšie riešenie.

Môžeme vytvoriť kombinované firemné darčekové krabičky s reklamnými predmetmi, ktoré sú ideálne pre registráciu, nový prenájom, dary klientom alebo uvedenie produktu na trh. Povedzte nám, ktoré produkty by ste chceli označiť, a zvyšok môžeme zariadiť za vás.

Hľadáte niečo iné? Žiadny problém, špecializujeme sa aj na neobvyklé reklamné predmety,  ktoré sú trochu netradičné. Stačí, ak nám dáte vedieť o svojich nápadoch na reklamné predmety, a my premeníme váš sen na skutočnosť.

Ak chcete získať inšpiratívne promo reklamné predmety označené vašim logom s kreatívnym nádychom, jednoducho požiadajte náš tím grafického dizajnu, ktorý vám pomôže. Značka produktu je rozhodujúcim aspektom marketingu vašich produktov a umožňuje vám odlíšiť váš produkt. Výberom správneho loga a názvu značky vytvoríte značku, ktorá je na trhu ľahko rozpoznateľná. Sme tu pre to, aby sme zaistili konzistentnosť vašej značky naprieč značkovými reklamnými predmetmi a kontrolou, či sa vaše referenčné čísla pantone vždy zhodujú bez ohľadu na to, na aký podklad sú tlačené. Nakúpte si náš sortiment značkových reklamných predmetov a doprajte svojej vašej uznanie, ktoré si zaslúži.

Chcete rýchlo propagovať produkty spoločnosti ? Opýtajte sa na našu službu expresného doručovania reklamných predmetov, ktorá je k dispozícii pre naše kľúčové reklamné vychytávky , vrátane pier, notebookov a hrnčekov.

Prejdite si ponuku Texo a objednajte si tie svoje už dnes.

darceky
Technológie potlače:

 • Tampóntlač
 • Sieťotlač
 • Laser gravírovanie

Mohlo by vás zaujímať