Tlačené tašky s vašim logom a dizajnom
Tlačené tašky sú dokonalým spôsobom, ako zvýšiť viditeľnosť vašej značky bez toho, aby ste rozbili bank. Efektívny dizajn potlačených tašiek je možné vyrobiť na mieru tak, aby vyhovovali každému jednému podniku bez ohľadu na jeho tovar alebo služby. Poskytujem tašky od luxusných maloobchodných predajcov, ktorí chcú osloviť špičkových spotrebiteľov až po reštaurácie poskytujúce jedlo cez ulicu.

  • Papierové tašky
  • Bavlnené tašky
  • Tašky z netkanej textílie
  • Jutové tašky
  • Polyesterové tašky
  • Chladiace tašky

V Texe vieme, aké dôležité je dosiahnuť správny design. Všetky naše výrobky je možné personalizovať, s možnosťou výberu materiálov, farieb, textúr, veľkostí a vzorov pre všetky potlače na tašky.

Medzi naše najobľúbenejšie produkty patria; potlačené papierové tašky, látkové tašky, plastové tašky  a potlačené obaly. Náš komplexný sortiment výrobkov znamená, že si môžete vybrať viac materiálov, ako aj vlastné obaly napríklad hodvábny papier, ktoré najlepšie ochránia vaše výrobky. Alternatívne je náš rozmanitý sortiment obľúbený pre podniky pôsobiace v rôznych trhových segmentoch, pretože zabezpečujeme ostrú, súdržnú a mimoriadne profesionálnu potlač.

Pracujeme na tom, aby vaše potlačené tašky preukázali identitu vašej značky. Tlačené tašky na mieru môžu byť navrhnuté tak, aby boli informatívne a prinášali nové produkty, poskytovali bezpečnostné informácie, propagačné akcie a ďalšie vyhlásenia, ktoré môžu začať udržiavať rastúcu viditeľnosť vašej značky.

Dizajn tašiek s potlačou

Náš špecializovaný dizajnérsky tím s vami bude úzko spolupracovať, aby pochopil vašu značku, vašich zákazníkov a posolstvo, ktoré chcete prostredníctvom svojich obalov vykresliť. Vďaka tomu vám môžu pomôcť rozhodnúť sa o farbe, veľkosti, dizajne a štýle reklamnej tašky, ktorá vám bude vyhovovať najlepšie.

Vieme, aká dôležitá je pre vás vaša firemná identita, a prezentácia produktu. Efektívny spôsob pomocou tašiek na mieru s potlačou zabezpečí, že vašu správu uvidia všetci. Bez ohľadu na vaše požiadavky, náš špecializovaný dizajnérsky tím bude usilovne pracovať na tom, aby vždy zaistil splnenie vašich potrieb a požiadaviek.

Chápeme, že všetci naši zákazníci sú odlišní, a preto ponúkame každej značke prístup šitý na mieru, aby ste zaistili, že pre svoju značku vždy získate najlepšie možné propagačné tašky s potlačou na mieru.

Objednajte si tie svoje už dnes.

DOPYT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Kontaktné informácie

ŠTÚDIO TEXO s.r.o.
ul. Piešťanská 65
915 01 Nové Mesto nad Váhom

00421 32  771 88 88
00421 32  771 51 61
00421 32  771 87 66

Prosím, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám poradíme a nájdeme najlepšie riešenie.

Mohlo by vás zaujímať