V Texe dodávame široký sortiment gumových a drevených pečiatok pre každú príležitosť a pre každú aplikáciu. Nech už si vyberiete akýkoľvek produkt, môžete si byť istí, že sa jedná o vysoko kvalitnú pečiatku, ktorú dodáme rýchlo a priamo k vašim dverám.

 

 • Firemné pečiatky
 • Pečiatky vizitiek a adries
 • Pečiatky právnych zástupcov
 • Inšpekčné pečiatky
 • Pečiatky na balenie potravín pre reštauráciu a jedlo so sebou
 • Pečiatky známok učiteľa
 • Pečiatky vernostných kariet
 • Pečiatky zdravotnej starostlivosti
 • Ekologické pečiatky na darčekové štítky
 • Pečiatky pre zvláštne príležitosti
 • Pečiatky monogramu
 • Špeciálne gumové pečiatky
 • Špeciálne drevené pečiatky


Pečiatky Colop: Printer, Heavy Duty, Microban, Green Stamps, EOS Line, vreckové pečiatky, DIY Pečiatky, pásikové pečiatky, reliéfne pečiatky

 Náhradné podušky, podušky Micro, pečiatkové farby

Naša výroba pečiatok obsahuje rôzne možnosti, z ktorých každú je možné prispôsobiť tak, aby obsahovala požadovaný text alebo obrázky. Či už potrebujete na svojich gumových samonamáčacích pečiatkach sériové frázy, čísla alebo adresy, máme na výber zo širokej škály možností. Ponúkame tiež širokú škálu pečiatok, ktoré sú ideálne pre remeselné projekty. Môžete označovať pozdravy; pozvánky; zošrotované knihy; baliaci papier; a oveľa viac. Jediným limitom je vaša fantázia!

Pečiatky s gumovým štočkom sú ideálne aj pre školy a učiteľov. Môžu vám pomôcť pri ťažkej práci s označovaním kníh, čo vám umožní poskytnúť spätnú väzbu a motivovať vašich študentov rýchlo a ľahko. Samonamáčanie pečiatky sa používajú rýchlejšie a šikovnejšie ako nálepky.

Tým však možnosti nekončia! Sme radi, že ponúkame veľký výber aj na rôzne účely. Ozvite sa nám a môžeme nájsť použitia gumových alebo drevených pečiatok, na ktoré ste nikdy predtým nepomysleli!

Personalizované pečiatky
Ponúkame kompletný sortiment pečiatok s vlastným atramentom a pečiatok na mieru podľa vašich osobných potrieb. Rada pečiatok Colop ponúka výber personalizovaných známok, ktoré je možné použiť ako na kancelárske, tak na osobné použitie. V rade pečiatok Colop nájdete rôzne kombinácie veľkostí a farieb, ktoré je možné použiť pre mnoho aplikácií. Možností je neúrekom, napríklad pečiatky s firemným logom, pečiatky na označovanie dokumentov v kancelárii, pečiatky na vizitkách alebo osobnejšie použitie, ako sú pečiatky s menom a adresou alebo pečiatky s podpisom.

Štandardné pečiatky
V rade pečiatok Colop je k dispozícii veľa štandardných samo-zafarbovacích gumových pečiatok. Vyberte si z ponuky pečiatok Colop, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám, a to buď štandardnú slovnú alebo frázovú pečiatku, dátumovú pečiatku alebo číslovač, ktoré dodávané s výberom štandardných slov, fráz alebo symbolov. Pečiatky Colop sa odporúčajú pre každodenné kancelárske použitie. Sú vyrobené z najvyššej možnej úrovne recyklovaného plastu. Pečiatky Colop sa odporúčajú na opakované a náročné použitie. Pečiatky Colop sa používajú veľmi pohodlne a majú vynikajúcu priľnavosť. Ich rám je zabalený do najvyššieho možného obsahu recyklovaného plastu, vďaka čomu je klimaticky neutrálny a ľahký na použitie.

Drevené pečiatky – trvanlivé a lacné
Drevené pečiatky sú robustné a ponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality. Atramentová poduška sa dá v porovnaní so samonamáčacími pečiatkami veľmi ľahko vymeniť. Ich využiteľnosť z nicho robí produkt, ktorý by nemal chýbať v žiadnej firma alebo domácnosti.

Držiak našich drevených pečiatok je vyrobený z bukového dreva a je lakovaný. Textový štítok pozostáva z elastickej gumy, ktorá je gravírovaná laserom. Vďaka svojej vulkanizovanej, laserom gravírovanej textovej doske, ktorá je odolná voči rozpúšťadlám, je možné drevenú pečiatku použiť na rôzne materiály. Textový štítok je trvalo nalepený na spodku.

Kvadratické, praktické, dobré
Ponúkame rôzne vzory a veľkosti drevených pečiatok (kvadratické, obdĺžnikové, oválne, okrúhle). Šírka sa pohybuje od 20 do 130 mm, výška od 10 do 100 mm. To umožňuje textový priestor od 2 do 20 riadkov.

Sortiment našej ponuky dopĺňa rôzne príslušenstvo, ako sú atramentové vankúšiky a atramenty.

Výhody drevených pečiatok:

 • Nízka cena
 • Robustné a dlhotrvajúce
 • Vyrobené z vysoko kvalitného bukového dreva
 • Veľký výber rôznych tvarov a veľkostí
 • Veľký výber atramentov a atramentových doštičiek
 • Veľmi šikovné

Vytvorte si vlastnú drevenú pečiatku
Pomocou nášho online formulára môžete ľahko navrhnúť svoju individuálnu drevenú pečiatku. Zadajte tvar a veľkosť svojej drevenej pečiatky a pridajte text, logo alebo grafiku podľa vášho výberu. Naša podpora kvalifikovaných grafikov vás správne usmerní tak aby ste dostali presný, ostrý a dlhotrvajúci výsledok.

Vďaka tomu je drevená pečiatka obzvlášť stabilná, takže sa dá používať mnoho rokov.

Sme hrdí na náš vynikajúci zákaznícky servis, ktorý vám pomôže nájsť správne pečiatky pre vaše potreby. Chápeme, že máte na výber, náš tím rád odpovie na všetky vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať cez online formulár, e-mailom alebo nám zavolajte. Uisťujeme vás, že ponúkame vynikajúce služby a skvelé ceny.

Prečo ísť kamkoľvek inam? Zavolajte nám a nájdeme pre vás perfektné pečiatky ešte dnes. Tešíme sa, že vám budeme slúžiť ako vaši dodávatelia!

Objednajte si tie svoje pečiatky už dnes.

DOPYT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Kontaktné informácie

ŠTÚDIO TEXO s.r.o.
ul. Piešťanská 65
915 01 Nové Mesto nad Váhom

00421 32  771 88 88
00421 32  771 51 61
00421 32  771 87 66

Prosím, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám poradíme a nájdeme najlepšie riešenie.

peciatky

Mohlo by vás zaujímať